купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09302020Новини:

Відбувся майстер-клас для вихователів за темою «Екологічне виховання дошкільників»

19 лютого 2019 року на базі Городенківського ДНЗ «Зірочка» відбувся майстер-клас для вихователів за темою «Екологічне виховання дошкільників». Метою даного заходу було підвищення рівня професійної майстерності педагогів ДНЗ, а одним із завдань- підготувати професіоналів , здатних зайняти активну позицію у виборі методів та прийомів роботи з дітьми.

Розпочала майстер-клас Н.Попович  яка ознайомила з програмою заходу.

   О.Басюк, вихователь Городенківського ДНЗ «Зірочка» в цікавій формі представила майстер-клас «Квест – інноваційна форма організації дитячого колективу».

М.Липчук, вихователь-методист Городенківського ДНЗ «Веселка» провела майстер-клас « Екологічне виховання засобами «лепбук» технологіями».

З.Харук та Л. Неміш, вихователі Чернятинського ДНЗ «Теремок» презентували екологічну стежину свого садочка.

     А.Москалик та В.Михайлів, вихователі Городницького ДНЗ «Джерельце» у своєму майстер-класі розкрили суть дослідницької діяльності дошкільників та показали цікаві досліди з водою.

      О.Андрухович та Г.Лаган, вихователі Незвиського НВК провели педагогічний тренінг «Екологічне виховання дошкільників».

     Л.Новосельська та Г.Табачнюк, вихователі Торговицького НВК презентували майстер-клас « Театралізовано-екологічні ігри як один із засобів формування екологічної культури».

На завершенні майстер-класу всі присутні подякували «майстрам» за цікавий та повчальний захід аплодисментами та прийняли методичні рекомендації

интернет магазин бытовой техники