купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02202020Новини:

Відбувся обласний фестиваль дитячої творчості «Повір у себе»

31 травня 2018 року в м. Івано-Франківськ, в приміщенні лялькового театру імені М. Підгірянки відбувся XIX обласний фестиваль дитячої творчості «Повір у себе». За словами організаторів, метою фестивалю є виявлення та пропаганда творчих надбань дітей та молоді з функціональними обмеженнями, розширення можливостей самовизначення та самореалізації, інтелектуального та творчого розвитку.

У фестивалі із нашого району взяли участь 4 дітей з інвалідністю, в номінаціях музичне, образотворче мистецтво та літературна творчіть. Пустельник Лідія представила свої вироби із бісеру та виступила із піснями –  «Пісня на добро» та «Материнська любов»,  учениця 9-класу Чернятинської ЗОШ І-ІІІст., переможниця конкурсу «Рисунок», Калинка Анастасія продемонструвала свої малюнки, Проноза Максим учень 7-класу Городенківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2  продекламував вірш Андрія Малишка «Пісня про рушник».

Учасників фестивалю нагороджено Дипломами обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді та подарунками. Після завершення концертної програми дітей запрошено за святковий стіл.

интернет магазин бытовой техники