купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
10272020Новини:

Відбувся оргкомітет з проведення туристичного турніру імені Сергія Дідича

оргкомітет турнір Дідича

15 жовтня 2020 року на в залі засідань райдержадміністрації відбувся оргкомітет з питань проведення туристичного турніру імені героя Небесної Сотні Сергія Дідича.

Перед присутніми виступив начальник відділу культури, молоді та спорту В. Чупрун, який повідомив загальну мету заходів, плани щодо фінансування та узгоджену дату. Через карантин заходи в рамках турніру планують провести протягом 1 дня, а не як було протягом трьох, начальник відділу освіти С. Івасюк проінформував всіх присутніх про  кількість шкіл-учасників та доїзд до місця проведення змагань.

Перед присутніми також виступив В. Гнатишин – завідувач Городенківської філії обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, який  повідомив примірний план та перелік спортивно-туристичних змагань, зокрема, в зв’язку з тим, що цьогоріч діють карантинні обмеження  на учасників чекає проста смуга перешкод, конкурс стрільби з пневматичної рушниці, конкурс в’язання вузлів, конкурс розпалювання вогнища.

 Серед команд, які планують брати участь: Луківська, Незвиська, Серафинецька, Ясеневопільнівська, Вікнянська, Глушківська, Тишківська, Чернелицька команди загальноосвітніх закладів. Через карантині обмеження кількість учасників зменшено до 5 та 2 керівників, загалом близько 63 учасників.

Фінансування турніру здійснюватиметься за кошти відділу культури, молоді та спорту.

 

интернет магазин бытовой техники