купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05262020Новини:

Відбувся семінар-тренінг «Село: кроки до розвитку»

01 червня 2018 року в залі засідань Городенківської районної державної адміністрації відбувся  семінар-тренінг з написання проектів на конкурс «Село: кроки до розвитку». Представники громадського центру «Еталон» довели до відома присутніх про умови, етапи та особливості конкурсу, цілі та завдання проекту. З учасниками семінару – тренінгу спілкувались голова правління Громадського центру «Еталон» в м. Івано-Франківськ Леся Аронець та тренери-консультанти Олена Зварич і Олег Сорняк. Конкурс мікрогрантових проектів агроіндустріального холдингу ПАТ «Миронівський хлібопродукт» спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю.
Проект планує надати цьогоріч 20 грантів по 50 тисяч гривень в чотирьох районах Івано-Франківщини та трьох районах Тернопільщини.

У проекті можуть брати участь пересічні громадяни, сільські жителі, фізичні особи підприємці, невеликі підприємства, дрібні фермери.

Головна умова нинішнього конкурсу – проект має бути прибутковим і він має мати певну соціальну складову. Однак на пряму благодійність гроші витрачати не можна, це має стати основою для розвитку. Презентація проекту, обговорення основних етапів складання бізнес-плану та подання пакету документів на участь у конкурсі, мимоволі переросли в жваву співбесіду науковців та слухачів. Координатори проекту були вражені, скільки ініціатив, різних, цікавих, оригінальних є у жителів наших сіл. Їм не вистачає одного – грошей для старту.
Звісно, 50 тисяч гривень – це не багато, але це фундамент, на якому можна вибудовувати успішне село надалі, адже надзавдання проекту – стимулювати самозайнятість населення, учити його бути багатим.

Загальна інформація, детальні умови проведення та аплікаційна форма для учасників конкурсу мікропроектів “СЕЛО: Кроки до розвитку. Захіні регіони 2018” — за посиланням http://mgcetalon.org.ua/tag/kroky-do-rozvytku/.

интернет магазин бытовой техники