купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
01162021Новини:

Відбувся семінар з роботодавцями

DSCN3588

22 жовтня 2020 року у Городенківській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар з роботодавцями на тему «Дотримання норм законодавства про зайнятість населення та працю» за участю головного державного інспектора відділу з питань трудових відносин Управління Держпраці в Івано-Франківській області Надії Ткачук.

Відкрила захід заступник директора–начальник відділу взаємодії з роботодавцями районної філії Оксана Ганущак, яка зазначила, що основа соціальної захищеності працівника – офіційне укладання трудових відносин, виплата належної працівникові суми заробітної плати відповідно до чинного законодавства.

Н.Ткачук зауважила, що за порушення законодавства про працю, у тому числі і нелегальної зайнятості, статтею 265 Кодексу Законів про працю України передбачено відповідальність юридичних та фізичних осіб–підприємців, які використовують найману працю у вигляді штрафу, а також висвітила питання щодо проведення інспекційної кампанії з питань виявлення неоформлених працівників та відповідальності за порушення законодавства про працю.

Учасники семінару детально обмінялися досвідом роботи, обговорили зміни до закону, а також вели конструктивний діалог щодо напрямів подальшої співпраці зі службою зайнятості.

На завершення заходу присутні  роботодавці подякували організаторам за  змістовний діалог та вичерпні відповіді на поставленні питання.

интернет магазин бытовой техники