купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05302020Новини:

Відбувся тематичний короткостроковий семінар з питань запобігання корупції

Сьогодні в залі засідань РДА відбувся тематичний короткостроковий семінар з питань запобігання корупції.

У семінарі взяли участь голова райдержадміністрації Роман Жичицький, перший заступник голови РДА Ярослав Левкун, державні службовці та посадові особи структурних підрозділів РДА.

У вступному слові керівник району Роман Жичицький висловив сподівання, що з усіх питань антикорупційного законодавства, про які говоритимуть доповідачі, обов’язково будуть зроблені позитивні висновки особисто кожним присутнім.

Очолював даний захід  доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри державного управління та місцевого самоврядування Івано-Франківського Національного технічного університету нафти і газу Дмитро Дзвінчук, який акцентував увагу присутніх на важливості проведення даного заходу та довів тематику даного семінару.

На семінарі з доповідями виступили:

Баран Марія Петрівна – кандидат наук з державного управління, доцент кафедри державного управління та місцевого самоврядування ІФНТУНГ;

Білоцький Олександр Вікторович – кандидат юридичних наук, доцент кафедри державного управління та місцевого самоврядування ІФНТУНГ;

Мазак Андрій Вольдемарович – кандидат наук з державного управління, доцент кафедри державного управління та місцевого самоврядування ІФНТУНГ.

Вони розповіли присутнім про основні положення Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”, забезпечення прав і свобод громадян у сфері запобігання та протидії корупції, роль політичних інститутів у протидії корупції в Україні, запобігання корупції та відповідальність за корупційні діяння, про особливості проведення спеціальної перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування. Також ними було надано практичні поради щодо недопущення проявів корупції.

На завершення семінару з присутніми було проведено тестування, а за його підсумками відбулося вручення сертифікатів.

Коротко підсумовуючи весь обсяг отриманої позитивної інформації, можна відзначити, що питання запобігання і протидії корупції на сьогоднішній день визначені серед основних пріоритетів держави. З метою становлення в Україні громадянського суспільства та утвердження демократичної правової держави уповноваженими органами державної влади приймаються нормативно-правові акти, що стають на захист прав, свобод та законних інтересів людини і громадянина. Законодавство України у сфері запобігання і протидії корупції приймалося для досягнення глобальних цілей – прозорість у діяльності органів державної влади, державних органів, їх посадових та службових осіб, викорінення корупційної складової із суспільної свідомості, попередження корупціогенних факторів та інше. І не зважаючи на певні складнощі при застосуванні положень Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”, можна побачити, що зміни, які вносяться до нього та ряду інших нормативно-правових актів, спрямованих на запобігання і протидію корупції, чіткіше врегульовують механізми проведення спеціальної перевірки, опублікування декларацій, звільнення з посад осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

интернет магазин бытовой техники