купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
11262020Новини:

Відбувся турнір з настільного тенісу пам’яті Сергія Дідича

02 березня 2019 року на базі Городенківської ЗОШ І-ІІІ №1 за підтримки відділу у справах молоді та спорту завершився п’ятий турнір із настільного тенісу пам’яті Героя Небесної Сотні Сергія Дідича.

Цьогоріч,  вшанувати Героя приїхали сорок учасників із п’яти районів Тернопільщини, Буковини та Прикарпаття.

Турнір відкрили хвилиною мовчання в пам’ять за загиблими Героями Небесної Сотні та за полеглими в зоні проведення АТО та гімном України. Перед присутніми з привітальним словом виступили голова районної федерації настільного тенісу Ігор Терлецький та дружина загиблого Галина Дідич, начальник відділу у справах молоді та спорту Василь Чупрун, які привітали учасників, побажали цікавої гри та гідної перемоги.

У двох категоріях наші краяни перемогли. У молодшій – Іван Крижанівський із Серафинців, а в середній третє місце дісталося його односельцеві Василеві Яшану. Фінал середньої категорії був надто драматичним. Голова районної федерації Ігор Терлецький, поступаючись в останньому сеті 2:8 Віктору Микитею із Заставни, зумів таки переломити хід поєдинку – 11:9, і все ж таки залишити за Городенкою перше місце.

интернет магазин бытовой техники