купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05202019Новини:

Відлунав останній дзвінок у школах Городенківщини

DSC01921

Сьогодні особливий день, адже попереду – літні канікули, а в одинадцятикласників – початок нового самостійного життя.

З привітальним словом виступили голова райдержадміністрації Роман Жичицький, депутат обласної ради Андрій Левкович, начальник відділу освіти РДА Світлана Івасюк, отці Богдан Мороз та Ігор Ковбасюк, директор Українсько-Канадського благодійного фонду “Світ для дітей” Галина Микитюк   і  директор Городенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Іван Антошко.

Традиційно розпочалося свято із виконання Державного Гімну України, після чого настала мить урочистих промов та привітань.

Роман Жичицький висловив високу вдячність дирекції закладу, вчителям, які протягом навчального року  віддавали цим  прекрасним дітям свою любов, знання, життєву мудрість, виховували завтрашніх будівничих  Незалежної України справжніми патріотами.

«Я  хочу особливо подякувати Вам, дорогі діти за працю, адже навчання  – це важка праця, яка в майбутньому щедро збагатить Вас, за те, що шанобливо відноситесь до рідної школи. В цьому році у Вас значний ужинок перемог і здобутків.

Хочу також низько вклонитись Вам дорогі батьки за ті недоспані ночі, за ту передчасну сивину, адже всі ми знаємо скільки треба докласти зусиль, щоб виховати в сучасних  умовах таких прекрасних дітей” – зазначив очільник району.

На завершення за високі досягнення у навчанні вручено грамоти та відзнаки.

интернет магазин бытовой техники