купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
01252020Новини:

«Відпочинок групи дітей в туристичному комплексі «Буковель»»

20190304_152716

Соціальна підтримка дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечення культурного розвитку, відпочинку та оздоровлення  – завдання працівників служби у справах дітей райдержадміністрації, духовенства району та усіх небайдужих громадян нашого району.

Саме з цією благородною метою, за  сприяння отця Василя Гавриша, фінансової  підтримки   отців-деканів  Ігоря Левицького, Богдана Мороза, Василя Скрипки, та  парафіян цих церков, під керівництвом багаторічного мецената Людмили Доліновської, та   служби у справах дітей райдержадміністрації  04 березня 2019 року відбулась екскурсійна поїздка в   туристичний комплекс «Буковель» для тридцяти дітей з числа дітей-сиріт  та позбавлених батьківського піклування району. Передували поїздці підготовчі заходи та збори, а  супроводжували дітей, відповідали за їхню безпеку   Л. Доліновська та працівники служби у справах дітей, а також духовний наставник на час поїздки – отець Богдан Сілецький.  Комфортне перевезення дітей забезпечив ПП Богдан Максим’юк.

Просто знаходитись в горах – це здоров’я, а кататись на лижах це ще й фізичного здоров’я додає. Більшість дітей вперше побували на такому відпочинку. Вони мали змогу намилуватись красотою Карпат, катаючись на підйомнику, насолодитись чистим гірським повітрям, зробити незабутні фото. Їх навчили як правильно стояти на лижах, підніматись на гірку та з’їздити з неї.  Для більшості дітей, навчитись кататись на лижах, було мрією, яка нарешті здійснилась.

Для дітей «Буковель» безкоштовно надав спорядження, скі-паси, послуги інструкторів, смачний обід та пам’ятні сувеніри. Їхали діти в Карпати з відчуттям тривоги, але після перших хвилин в горах, зрозуміли, що вони даремно хвилювались, адже до кінця дня вони катались не гірше від оточуючих і ніхто не здогадувався, що вони вперше стали на лижі.

За таку цікаву, сповнену вражень та позитивних емоцій екскурсію діти  щиро вдячні адміністрації туристичного комплексу «Буковель», організаторам та спонсорам поїздки. Екскурсія залишиться назавжди гарним спогадом у серцях дітей. А попереду  – ще багато приємним, пізнавальних та захоплюючих подорожей цікавими місцями.

интернет магазин бытовой техники