купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05272020Новини:

Відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю

76896920_1798618366949575_3111714801068277760_n

Проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав людей з інвалідністю і їх участі в житті суспільства.

До відзначення  Міжнародного дня людей з інвалідністю Городенківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проводив благодійну акцію по збору коштів для придбання продуктових наборів особам з інвалідністю та громадянам з обмеженими фізичними можливостями. До акції долучились приватні підприємці Алла Аносова, Дмитро Миронюк, Леся Дем’яненко, виконком міської ради та філія «Перспектив» ПрАТ»Зернопродукт МХП». В ході проведеної  акції 60 осіб з інвалідністю забезпечено  продуктовими наборами та 12 людей засобами гігієни.

Також за благодійні кошти здійснено підписку на газету «Наше життя» на 2020 рік 4 людям з УТОГ. Пунктом прокату  1 особу з інвалідністю забезпечено реабілітаційним засобом.

В Тишківському відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян та інвалідів проведено святковий обід для 27 підопічних відділення за участю аматорського колективу «Ровесниці», які підготували концертну програму. Також завітали отець Руслан та сільський голова Іван Пронич. Вони побажали усім душевної чистоти, гармонії, миру та спокою .

 

интернет магазин бытовой техники