купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09272020Новини:

Відзначення Всесвітнього дня дитини

5

19-20 листопада, в рамках відзначення Всесвітнього дня дитини в Городенківському районі службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з ГО «Турбота в дії» організовано навчання-тренінг для опікунів, піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу.

Даний тренінг спрямований на глибше пізнання батьківства, обмін знаннями, досвідом і найкращими практиками щодо виховання дітей.Учасники тренінгу навчились, як допомогти дітям досягти успіху у навчанні і будувати позитивні стосунки з однолітками та в громаді. Дана програма визнана однією з найкращих моделей опіки над дітьми і широко застосовується у багатьох країнах Європи.

Також працівниками служби особливу увагу приділено питанням  підготовки звітів опікунів/піклувальників за 2019 рік, медичного обстеження опікунів/піклувальників, прийомних батьків та їх вихованців,  оздоровлення дітей, отримання ними освіти, належного виховання та матеріального забезпечення, раціонального використання державної соціальної допомоги, підготовки підопічних до самостійного життя. Обговорено питання щодо покращення роботи окремих опікунів та піклувальників по вихованню своїх підопічних.

интернет магазин бытовой техники