купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05272020Новини:

Виробництво та реалізація сільського господарства

img0

Основними напрямами розвитку сільського господарства Городенківського району в 2019році є виробництво та реалізація зерна, озимого ріпаку, цукрових буряків, картоплі, овочів, молока, м’яса, яєць.

Господарську діяльність у сільському господарстві ведуть 50 агроформувань різних форм власності, які мають в оренді 29,5 тис. га ріллі, 20,0 тис. га ріллі знаходились в господарствах населення, а всього у використанні 49,5 тис. га ріллі.

В галузі рослинництва, яка дає 60% валової сільськогосподарської продукції, третина з яких припадає  на вирощування озимих зернових  культур.

За оперативними даними  в агроформуваннях  району площа до збирання зернових та зернобобових культур становила 8936га. По   агроформуваннях валовий збір становить 53280 тонн, середня врожайність – 59,6 цнт/га. Найвищі показники врожайності озимих зернових культур у ПФГ «Геліос», ФГ «Овіс-Агро», ППА «Вільхівці»  при середній урожайності озимих зернових культур 60цнт/га.
озимого ріпаку намолочено –23738 тонн, середня врожайність – 29 цнт/га..

По виробництву озимого ріпаку кращі господарства, це ФГ «Водолій-55». ФГ «Овіс- Агро»,

Кукурудза на зерно займає  площу по агроформуваннях 6156га. Кращі показники по урожайності домоглись такі господарства як ПФГ «Геліос», філія Перспектив та ПФГ «Поточище».

Технічні культури загальною площею 5299 га в.т.числі цукровий буряк-775га. соя-2242га.соняшник-2282га. Найбільше до збирання цукрового буряка ДП Обрій – 300га.

Кращі господарства по вирощуванню цукрових коренів ПФГ «Поточище»  та ПФГ «Геліос

Виробництвом продукції тваринництва в районі займаються 5 господарств, вирощуванням птиці 2 підприємства.

Добре розвинуте тваринництво завдяки наполегливої праці тваринників ПФГ « Поточище» де на утриманні налічується тисячу голів ВРХ яке очолює Мирослав Козло, а зоотехніком тут працює Ореста Бицкало, СВК ім..» Т. Шевченка» керівник Роман Неміш, зоотехнік Ярослав Голоднюк. Основним виробником свиней є ДП «Обрій» керівник Василь Боднарчук, завідуючий свинофермою Іван Боднарчук.

Непогано йдуть справи із вирощуванням птиці та виробництвом яєць на промисловій основі.  Філія «Городенківська птахофабрика» приватної науково-виробничої компанії Інтербізнес керівник Сидорук Богдан Романович (поголів’я птиці збільшено в поточному році і становить 161% в порівнянні з минулим роком), ТЗоВ «Укріндик» керівник Сміркін Євген Юрійович де вирощують індики на м’ясо (поголів’я індика збільшено в поточному році і становить 119% в порівнянні з минулим роком).

В районі працює переробне підприємство ТОВ «Городенківський сирзавод» яке посідає чільне місце в житті краю, зуміли вистояти у жорсткій конкуренції. А в результаті місцеві мешканці мають роботу, є й доходи в місцеві бюджети керівник Анжела Ергешова

Не пасуть задніх і наші селяни одноосібники які дають не погані результати, приносить певні прибутки що правда, в основному це вже літні люди які утримують 4244 голів ВРХ в тому числі 15 родин які утримують по 3 і більш корів, Книгницький М. Д. утримує 6 корів.

Хочу відзначити пасічників району Тузика Івана, Слободяна Богдана, Павлинюка Романа, а також наших краян які вирощують та розводять рідкісних голубів, екзотичної птиці та породистих кролів Захар Куцик, Богдана та Дмитра Панасів, Миколу Дмитрук, Романа Ничика, Миколи Свіщовського та багато інших любителів тварин та птиці.

В цьому році із державного бюджету на утримання корів для юридичних осіб виділили 387000грн., для населення надійшла допомога на утримання молодняка 1530700грн.

интернет магазин бытовой техники