купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
01272021Новини:

Віталій Федорів: Ключовою умовою у виборі об’єктів «Великого будівництва» на наступний рік буде виконання органами місцевого самоврядування взятих на себе зобов’язань щодо співфінансування цьогоріч

IMG_0699
На цьому сьогодні під час розгляду питання про реалізацію проектів у рамках ініціативи Президента України Національна програма «Велике будівництво» на онлайн-нараді із керівниками структурних підрозділів ОДА, головами райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад наголосив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

Зазначалося, що у рамках Національної програми «Велике Будівництво» в області реалізовується15 проектів будівництва, реконструкції та капітального ремонту шкіл, садочків та стадіонів.

За словами директора департаменту розвитку громад, територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА Галини Магулій, наразі на всіх 15 об’єктах проведені тендерні процедури, підписано угоди з підрядниками та ведуться ремонтно-будівельні роботи. Однак не всі органи місцевого самоврядування, які задекларували готовність долучатися до співфінансування об’єктів, спрямовують фінансовий ресурс на будівництво. Так, співфінансування з місцевого бюджету, яке передбачено у розмірі 66,555 млн грн, на сьогодні профінансовано  на суму 6,038 млн грн (9,1 % від передбачених).

«Держава у повному обсязі виконує зобов’язання та своєчасно надає фінансовий ресурс на спорудження соціально-важливих закладів, які роками простоювали, та в які були вкладені мільйони гривень, – підкреслив Віталій Федорів. – Однак місцеві громади, які задекларували готовність до співфінансування, не долучаються до будівництва шкіл, садочків і стадіонів. Тож, при виборі об’єктів, які будуть включені до переліку програми для будівництва наступного року, ми першочергово звертатимемо увагу на участь органів місцевого самоврядування у співфінансуванні та завершуватимемо будівництво об’єктів у тих районах, які виявили партнерські відносини щодо спрямування коштів».

интернет магазин бытовой техники