купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09302020Новини:

Віталій Федорів: Прикарпатці зобов’язані виконувати рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС, ухвалене 10 вересня

unnamed_(1)
Сьогодні в обласній державній адміністрації відбулося позачергове засідання Регіональної комісії ТЕБ і НС.

Йшлося про встановлення червоної зони епідемічної небезпеки поширення коронавірусу у Івано-Франківську, Коломиї, Калуші та Косівському і Тисменицькому районах.  Визначено і помаранчевий рівень небезпеки у Богорочанському, Городенківському, Коломийському, Рогатинському, Рожнятівському районах та у місті Бурштин;  жовтий рівень – у Галицькому, Долинському, Надвірнянському, Снятинському, Тлумацькому районах та у місті Яремче.

Голова обласної держаної адміністрації Віталій Федорів зазначив: «Основне наше завдання – це щоденний аналіз ситуації щодо захворюваності населення на коронавірус, планування й впровадження об’єктивних карантинних заходів. Ми зобов’язані виконувати рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС, яке ухвалене 10 вересня».

Обговорено показники кількості проведених ПЛР-тестувань, лабораторно підтверджених випадків захворюваності на коронавірус та завантаженість ліжкомісць у стаціонарних відділеннях закладів охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, проведення широкого інформування населення щодо дотримання карантинних норм.

Наголошувалося на важливості безумовного виконання протиепідемічних заходів, санітарних норм, визначених постановами Кабінету міністрів України, головного державного санітарного лікаря України.

интернет магазин бытовой техники