купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
04102020Новини:

Віталій Федорів: Вживатимемо всіх заходів, щоб підтримати бізнес, який зазнає збитків через карантинні заходи

2020-03-19 брифінг Федоріва ш
Сьогодні т.в.о. голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів провів онлайнбрифінг для представників засобів масової інформації щодо проведення на Прикарпатті карантинних та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної інфекції COVID-2019.

За його словами, в умовах карантину найбільших збитків зазнають представники бізнесу, адже змушені припинити свою діяльність або перейти на дистанційний режим роботи.

«Поширення інфекційного коронавірусного захворювання та запровадження у зв’язку з цим карантинних заходів призводить до зупинки діяльності підприємств та установ. Найбільше потерпають від цього представники бізнесу, – зазначив Віталій Федорів. – Для допомоги підприємцям на державному рівні запроваджено ряд заходів, які передбачають підтримку бізнесу та податкові послаблення».

Зокрема, не застосовуватимуться штрафні санкції за порушення податкового законодавства, вчинені протягом періоду з 1 березня по 30 квітня; встановлюється мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок з 18 березня до 31 травня; до 1 липня продовжується термін подання річної декларації про майновий стан і доходи; не нараховується та не сплачується із 1 березня до 30 квітня плата за землю; фізичні особи-підприємці звільняються від сплати єдиного соціального внеску з 1 березня по 30 квітня; відміняються штрафи за несвоєчасну або неповну сплату ЄСВ за даний період часу та несвоєчасне подання податкової звітності тощо.

Натомість, Віталій Федорів нагадав підприємцям Прикарпаття про важливість дотримання усіх запроваджених карантинних заходів.

интернет магазин бытовой техники