купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
01272021Новини:

Віталій Федорів взяв участь у селекторній нараді щодо розробки Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки

IMG_9904_(1)
Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів взяв участь у селекторній нараді під головуванням міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова і міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка.

Під час наради йшлося про проєкт нової Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки, який розробили Міністерство розвитку громад та територій України у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики України. Спрямована нова стратегія буде на сталий розвиток регіонів, створення належних умов для розвитку і проживання людини, підняття добробуту громадян.

Зазначалося, що у рамках проєкту буде створена система надання культурних послуг та налагоджено розвиток креативних індустрій у регіонах. Зокрема, планується реставрація 100 пам’яток культурної спадщини, що, своєю чергою, дасть змогу розвинути туристичну галузь, та створення у кожному регіоні туристичних магнітів.

Зі свого боку, кожна область надасть пропозиції щодо переліку пам’яток культурної спадщини, які реставруватимуться, а також об’єктів історико-культурного та природного значення для створення туристичних магнітів.

На переконання Олександра Ткаченка, реалізація задуму дасть можливість залучити в економіку регіону чималий фінансовий ресурс.

Окрім того, було обговорено зміни до  адміністративно-територіального устрою України.

интернет магазин бытовой техники