купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
10262020Новини:

Віталій Федорів взяв участь в онлайн-засіданні Державної комісії ТЕБ та НС

IMG_4466 selector 2020
Сьогодні під керівництвом Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулося засідання Державної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у його роботі у форматі конференц-зв’язку взяв голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

Урядовці обговорили заходи щодо запобігання пожежам у природних екосистемах упродовж поточного року, доцільність послаблення карантинних заходів в оздоровчих таборах, активізацію роботи щодо виявлення незаконного обігу пального.

Зазначалося, що впродовж літнього періоду очікується підняття температурних показників повітря вище норми, що може призвести до формування тривалих періодів надзвичайної пожежної небезпеки. Тож відповідальним службам та відомствам слід тримати ситуацію під постійним контролем, щоб упередити виникнення пожеж.

Йшлося також про відтермінування роботи дитячих оздоровчих таборів через зростання кількості хворих на коронавірус. Наголошувалося, що їх роботу буде відновлено при стабілізації ситуації, пов’язаної з поширенням COVID-19.

Учасники засідання обговорили й активізацію роботи щодо незаконного обігу пального. Слід додати, що завдяки діяльності міжвідомчих регіональних груп, створених для відпрацювання об’єктів незаконної торгівлі пальним, було демонтовано 550 нелегальних заправних пунктів, вилучено 16 тисяч тонн пального.

интернет магазин бытовой техники