купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
10202019Новини:

Виїздна акція в Михальче

DSCN2192

11 липня 2019 року  фахівцями Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено виїзну акцію для роботодавців та жителів Михальчівської сільської ради  на тему: «Служба зайнятості – надійний партнер роботодавця». Метою заходу є надання послуг роботодавцям та незайнятому населенню.

Працівники служби зайнятості  проінформували роботодавців про ринок праці регіону, про послуги служби зайнятості, можливість проведення навчання на замовлення роботодавця, надання компенсації на новостворені робочі місця, розширення видів та фінансування громадських робіт та робіт тимчасового характеру.

Фахівці розповіли присутнім про послуги служби зайнятості для зайнятого і незайнятого населення, ознайомили з актуальними вакансіями, сприяння працевлаштуванню, мотивації до професійного навчання, надали інформацію щодо основних аспектів з техніки пошуку роботи, ознайомили з інформаційними матеріалами: паспортами підприємств, актуальними вакансіями, надали консультації щодо сприяння в працевлаштуванні.
Присутні на заході зазначили, що подібні виїзні заходи корисні та цікаві, адже проблема працевлаштування залишається однією з найгостріших  на селі.

интернет магазин бытовой техники