купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02252021Новини:

Виїзна акція в Котиківську сільську раду

DSCN2553

19 вересня 2019 року працівниками Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно з спеціалістами Городенківського Бюро безоплатної правової допомоги проведено виїзну акцію для жителів с.Котиківки на тему «Інформування про послуги державної служби зайнятості, актуальні вакансії. Допомога у професійному самовизначення».

Присутніх було ознайомлено з послугами, які надає державна служба зайнятості для різних категорій населення, з наявними вакансіями. Також обговорено питання легалізації трудових відносин, надано консультації щодо компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та поінформовано про можливість підвищення конкурентоспроможності особи на ринку праці шляхом професійного навчання, ознайомлено з механізмом отримання ваучера.

Вирішення проблеми зайнятості сільського населення частково полягає у можливості зайняття підприємницькою діяльністю місцевих жителів, адже при вдалому веденні бізнесу є перспектива створення нових робочих місць.

Про надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань поінформувала фахівець Бюро безоплатної правової допомоги.

Сільський голова Іван Вережак зазначав, що захід є цікавим і змістовним та подякував за корисну інформацію.

интернет магазин бытовой техники