купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05222019Новини:

Виїзне спільне засідання постійних комісій обласної ради в місті Городенка

DSCF5640

Сьогодні в державному навчальному закладі «Городенківський професійний ліцей» відбулося виїзне спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова і з питань аграрної політики та земельних відносин.

В засіданні комісій взяли участь заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Богдан Кобилянський, голова постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин Іван Приймак, депутат обласної ради Василь Мельничук, директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Іван Андріїшин, заступник директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Ігор Гаврилюк, голова районної ради Іван Мандич, перший заступник голови РДА Ярослав Левкун, члени комісій обласної ради, представники ЗМІ.

Перед початком засіданням директор Городенківського професійного ліцею Василь Совик ознайомив гостей із матеріально-технічною базою ліцею. Було оглянуто гуртожиток, котельню на альтернативному паливі, яка опалює гуртожиток та навчальні корпуси, виробничі майстерні, навчальні лабораторії та автотракторний парк ліцею.

Під час роботи комісій розглянуто та обговорено питання функціонування, специфіки роботи та виробничої діяльності навчальних закладів, які готують фахівців для сільського господарства. Також було зосереджено увагу на стані справ з оформлення права на землі закладів професійно-технічної освіти та особливості передачі цілісних майнових комплексів у спільну власність територіальних громад сіл, селищ міст області.

Івано-Франківська обласна рада своїм рішенням від 10.06.2016 року №216-5/2016 «Про передачу цілісних майнових комплексів професійно-технічних навчальних закладів» дала згоду на передачу із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області цілісних майнових комплексів ПТНЗ із зобов’язанням використання майна за цільовим призначенням та не відчуження його у приватну власність. В переліку до цього рішення серед 19 навчальних закладів є також і Городенківський професійний ліцей.

На сьогоднішній день в ліцеї 46 педагогічних працівників навчає 314 учнів за професіями тракториста, слюсаря по ремонту сільськогосподарських машин, водія, кухаря, будівельних професій. Для навчання використовується 10 тракторів та 6 автомобілів, які є вже морально та фізично застарілими.  В користуванні ліцею є 139,4 га орної землі. Співпраця з філією «Перспектив» дає можливість проходження практики, проведення практичної їзди на сучасній сільськогосподарській техніці на навчальному полігоні та наступне працевлаштування випускників. Колектив ліцею укомплектований кадрами з відповідною базовою та фаховою освітою і здатен виконувати покладені завдання по підготовці кваліфікованих робітників.

 

интернет магазин бытовой техники