купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05272020Новини:

Військова служба за контрактом – це реально та актуально

DSCN3201

26 лютого 2020 року фахівцями Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно з представниками Івано-Франківського обласного військового комісаріату проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України.

Метою заходу було ознайомлення учасників з умовами комплектування Збройних сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву Збройних сил України.

Перед присутніми виступила лейтенант Івано-Франківського обласного військового комісаріату Юлія Гамма, яка розповіла про умови проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України, військові звання, грошове забезпечення та соціально-побутові гарантії військовослужбовцям, переваги вибору такої служби. У зв’язку з дією Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» особи віком від 18 до 60 років мають можливість проходити службу у Збройних силах України за контрактом. Вона наголосила, що професія захисника Вітчизни з кожним роком стає все більш популярною і такою, яка користується повагою суспільства. Також виступив молодший лейтенант, представник військово-морських сил смт. Чорноморськ Дмитро Мізернюк, який розповів про військову службу за контрактом у військово-морських силах Збройних сил України.

Фахівці Городенківської районної філії зазначили, що присутні мають можливість забезпечити себе роботою, підписавши контракт зі Збройними силами України, та отримувати хорошу заробітну плату та наголосили, що документи про проходження військової служби за контрактом є чудовою рекомендацією для подальшої кар’єри.

 

интернет магазин бытовой техники