купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
10272020Новини:

Візит на Городенківщину

121723348_829720587799861_5585519836964815600_n

Сьогодні Городенківщину з робочим візитом відвідали заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук, заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації  Степан Микицей та начальник відділу Служби у справах дітей облдержадміністрації Марія Євчук.

Зокрема  Світлана Онищук зустрілася з колективом управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, розглянула умови праці державних службовців, матеріально-технічне забезпечення для виконання покладених  завдань.

Делегація побувала у Тишіківському стаціонарному відділенні для проживання одиноких перестарілих людей та інвалідів. Заступник голови ОДА відзначила високий рівень обслуговування у названому закладі.

Крім цього Світлана Онищук розглянула звернення жителів району із  соціальних питань.

На завершення заступник голови ОДА  виконала  почесну місію із вручення високих державних нагород керівнику ПФГ «Поточище» Мирославу Козло, вчителю історії Городенківської ЗОШ №1 Мирославі Олексин та  медаль обласної державної адміністрації і обласної ради  керівнику апарату райдержадміністрації Степану Михайлюку.

интернет магазин бытовой техники