купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
01272021Новини:

Внесено зміни до Порядку надання допомоги по частковому безробіттю

гррші по без
Уряд прийняв рішення фінансово підтримати підприємства, що оголосили простій виробництва, а також роботодавців, які вимушено відправили працівників у відпустки без збереження зарплати через скорочення обсягів виробництва, робіт, послуг.

Постановою Кабінету міністрів України від 15.07.2020 року № 600 внесено зміни до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою КМУ від 22.04.2020 року № 306.

Тому допомогу по частковому безробіттю на період карантину також надаватимуть працівникам, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини, в тому числі тим, які в період карантину, а також протягом 30 календарних днів після завершення карантину:

– отримують оплату часу простою відповідно до ст. 113 Кодексу законів про працю України (крім періоду освоєння нового виробництва (продукції);

– перебувають у відпустці без збереження заробітної плати відповідно до пункту 31 частини першої статті 25 та статті 26 Закону України «Про відпустки» (крім осіб, які отримують пенсію).

Допомогу надають у разі втрати ними частини заробітної плати або доходу внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності за зверненням роботодавця або фізичної особи-підприємця, який є застрахованою особою, для її виплати працівникам, з якими не припинено трудові відносини, або фізичній особі-підприємцю, який є застрахованою особою (крім осіб, які отримують пенсію) та не отримує допомогу по частковому безробіттю на період карантину як працівник.

Окрім того, викладено в новій редакції форму відомості про осіб, щодо яких виконуються вимоги частини третьої статті 471 Закону України «Про зайнятість населення».

интернет магазин бытовой техники