купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05312020Новини:

Володимир Джигіта: Економіка, освіта і культура – основні напрямки співпраці між Прикарпаттям та Донеччиною

2020 05 19 Донецьк 78
У рамках проекту «Схід і Захід разом», який реалізовується двома областями, – Івано-Франківською та Донецькою, сьогодні відбулася онлайн-розмова між представниками обох регіонів.

Участь у ній взяли радник голови ОДА Леся Круп’як, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимир Джигіта, директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Сергій Подошва, начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак та начальник управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА Олександр Зрайко.

Під час спілкування сторони погодили компоненти спільних проектів, які втілюватимуться у галузях культури, туризму, освіти, промисловості, визначили назви напрямків, над якими працюватимуть. Зокрема зазначалося, що в галузі культури проект складатиметься з кількох етапів. Для його втілення залучатимуть представників Суспільного телебачення. Відтак планується створення 10-ти телевізійних передач, об’єднаних різними тематиками.

Учасники розмови визначили ключові локації проведення заходів проекту,погодили кількість представників від кожного регіону, які знайомитимуться із кращими практиками у різних сферах, перейматимуть досвід та презентуватимуть власні здобутки.

Слід зазначити, що надалі для реалізації проекту будуть створені робочі групи, які спільно працюватимуть над кожним напрямом роботи.

интернет магазин бытовой техники