купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
03082021Новини:

Володимир Лавасов привітав поліцейських із професійним святом

107511528_2925109884382784_5710646672016467731_n

Сьогодні у залі засідань Городенківського відділення поліції ГУ НП в Івано-Франківській області особовий склад з професійним святом привітали голова районної державної адміністрації Володимир Лавасов, голова районної ради Іван Мандич, в.о. міського голови Любомир Музичка,  начальник Городенківського відділення поліції Юрій  Микитин.

Вітаючи працівників поліції Володимир Лавасов відзначив важливу роль працівників поліції у суспільному житті, забезпеченні соціально-економічного розвитку району, стабільності, правопорядку, а також висловив щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю. «Нелегкі робочі будні вимагають від кожного з вас високого професіоналізму, фахової повної віддачі сил та постійної готовності до самопожертви заради тих, хто потрапив у біду і зокрема під час ліквідації наслідків повені та забезпеченні карантинних заходів. Вірю, спільними зусиллями ми досягнемо високих результатів на благо району та добробуту його мешканців.

За участь в АТО на Сході України, сумлінну і самовіддану працю у забезпеченні захисту законності та правопорядку у районі найкращі працівники поліції були нагороджені  грамотами голови районної державної адміністрації та районної ради.

интернет магазин бытовой техники