купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
04192019Новини:

Всеукраїнський турнір з гандболу пам’яті Володимира Батури відбувся в Городенці

ГАНБОЛ ТУРНIР БАТУРИ2

12-14 квітня 2019 року  в спортзалі КЗ ДЮСШ м. Городенки за підтримки відділу у справах молоді та спорту, проходив традиційний Всеукраїнський турнір пам’яті Володимира Батури.

В змаганнях брали участь кращі команди Львова, Києва, Яворова, Жидачева, Тячева та Городенки.
Турнір відкрили гімном України та підняттям Держаного прапора.  Після якого пройшло жеребкування та розпочався безпосередньо сам турнір.  Між учасниками точилася вперта боротьба за звання кращої команди турніру. В результаті змагань, перемогу здобула команда господарів, друге місце зайняла команда з Яворова, а третє місце дісталося львів’янам.

Команди переможця та призерів, нагороджено пам’ятними кубками, дипломами  та медалями від відділу молоді та спорту Городенківської РДА.

Кращим гравцем турніру, визнано Соломію Барандій з Яворова, кращим воротарем стала Анжеліка Грабчак з Тячева, а кращим бомбардиром стала наша Діана Шаргородська. Дівчата отримали пам’ятні подарунки.

Пам’ятні сувеніри від Миронюка А. («Фасоля України») отримали всі команди за участь у турнірі.

Цікаво, що кращі з кращих утворили Символічну збірну, яка зіграла з ветеранами гандболу та тренерським складом. Гра завершилася нічиєю.