купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
03012021Новини:

Вшанували пам’ять та 69-у річницю від дня загибелі Романа Шухевича

Сьогодні в родинному селі роду Шухевичів Тишківцях  Городенківського району відбулося на вшанування пам’яті та 69-ої річниці від дня загибелі Головнокомандувача УПА Романа Шухевича. 
Роман Шухевич загинув в бою із військами НКВД 5 березня 1950 року в містечку Білогорща неподалік міста Львова. Оточивши штаб Романа Шухевича НКВД пропонувало йому здатися та піти на співпрацю з радянською владою. Однак керівник ОУН-УПА відкинув таку пропозицію та прийняв останній бій. Він загинув, але не скорився. Генерала Шухевича називають Великим Воїном Нескореної Нації та пошановують, як Героя України.
На почесну варту біля пам’ятника своєму легендарному командиру заступили ветерани ОУН-УПА із національними та червоно-чорними знаменами. Настоятелі місцевих церков о. Роман та о. Ярослав відслужили панахиду за героїчно полеглим Героєм України.
Перед присутніми біля пам’ятника Герою виступили голова районної державної  адміністрації  Ярослав Левкун, сільський голова Іван Пронич та інші.

Зокрема Ярослав Левкун у своєму виступі відзначив: «Роман Шухевич був і залишається творцем українського духу і його патріотизм і жертовність залишаються і по сьогоднішній день прикладом для сучасних героїв. Найкращою пам’яттю про Романа Шухевича і всіх борців за Волю і Незалежність України будуть наші трудові звершення, тверда життєва позиція, висока національна ідея, чесна праця на благо України».

До підніжжя пам’ятника Роману Шухевичу вдячними сучасниками покладено квіти.

интернет магазин бытовой техники