купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
07112020Новини:

Вшанували віце-президента ЗУНР Лева Бачинського

14 липня, у  селі Серафинцях  відбулася академія з нагоди 147 річниці від дня народження Лева Бачинського, віце-президента Національної Ради ЗУНР, уродженця цього села.

У вшануванні пам’яті Лева Бачинського, одного із творців соборності України взяли участь представники місцевої влади, керівники громадсько-політичних організацій, підприємств, установ та структурних підрозділів РДА, а також громадськість району та земляки.

І сьогодні вперше за роки незалежності України вшанування Лева Бачинського пройшло, як загальнорайонне свято. Концертну програму підготували аматори будинку культури села Серафинці . А завершилося свято покладанням квітів до підніжжя пам’ятника.

Як відомо Західноукраїнська Народна Республіка, що постала волею народу після розпаду Австро-Угорщини, й Українська Народна Республіка, яка виникла на руїнах царської Росії, стали єдиною державою з центром у Києві. Незважаючи на те, що ця держава проіснувала недовго, акт проголошення злуки двох частин України мав і має велике значення в історії національно-державного життя України.

интернет магазин бытовой техники