купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05222019Новини:

XVI районний фестиваль творчості для дітей з особливими потребами «Повір у себе!»

20181205_100338

Діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої країни. Ми їх любимо, виховуємо, дбаємо про їх здоров’я та майбутнє. Вони всі рівні у своїх правах, але можливості у них різні. Є діти, які з веління долі – від народження чи в силу трагічних обставин – не можуть бачити, чути або ходити. Діти, які не можуть вийти на вулицю без допомоги мами чи тата, діти, які малюють прекрасні картини і не можуть їх побачити, діти, які співають і зачаровують своїми піснями оточуючих, проте не можуть почути власного співу, діти прикуті до інвалідного візка. Але вони, всупереч проблемам здоров’я, творять, навчаються, працюють. Ми не в змозі дати їм втрачене, але нашими спільними зусиллями можемо допомогти знайти себе в житті, розкрити свої здібності, повірити у свої сили, в себе.

Саме тому, 05 грудня 2018 року Городенківський районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в районному Палаці культури проведено черговий XVI фестиваль для дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями «Повір у себе».

Учасники фестивалю декламували вірші, співали пісні, а також представили виставки творчих робіт образотворчого мистецтва, вишивки, в’язання

Дітей інвалідів підтримали вихованці студії спортивно-бального танцю «Престиж» (керівник Світлана Жуковська), дитячий танцювальний колектив «Пролісок»(керівник Марія Осадчук), та вокальних студій: «Дзвіночок» (керівник Галини Парфенюк), та  «Едельвейс» ( керівник Петро Тонковид).

Із привітальним словом виступили керівник апарату райдержадміністрації  Степан Михайлюк, отці – декани: Ігор Левицький, Богдан Мороз, та  отець Тарас Іванюк  (настоятель Української Автокефальної Церкви «Св. Безсрібників Косми і Дем’яна» (с.Далешів), голова громадської  організації «Клуб спілкування для молодих осіб з обмеженими можливостями «Едельвейс» – Михайло Рябошапка.

Кожна дитина, яка була учасником фестивалю, отримали подарунок від організаторів заходу.

До святкових подарунків долучилася місцева волонтерка – Галина Музичко

интернет магазин бытовой техники