купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
06202019Новини:

Як не купити підроблене насіння чи садивний матеріал

53- ілюстрація

Насіння є носієм біологічних та господарських якостей рослин, тому від його якості в значній мірі залежить майбутній урожай сільськогосподарських культур. і  відповідно, постає питання придбання якісного насіння, садивного матеріалу  кращих сортів.

У справі вибору сорту чи гібриду з Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні найкраще скористатися порадами та рекомендаціями фахівців Івано-Франківської філії Українського інституту експертизи сортів рослин.

Разом з тим, наявність підробок і контрафакту у сфері насінництва створює при купівлі насіння ризики для сільського господарства і економіки в цілому, включаючи шкоду довкіллю та продовольчому ланцюгу. На думку експертів « сірий » ринок насіння, принаймі вітчизняних сортів, в Україні становить 30 % . Основні незаконні практики з якими стикаються виробники насіння  – це підробки, незаконне використання назв сортів, торгівельних марок і багато іншого.

Щоб уберегтися від підробок необхідно звертати увагу на такі чинники :

  1. Вартість. Звичайно, ціна не може бути основним критерієм якості, але принаймні враховувати, що справжнє виробництво недешевий процес і кожний продукт має рекомендовані ціни.
  2. Місце самої купівлі.Ніколи не зайвим буде педантично поспілкуватися з продавцем та запросити в нього додаткову інформацію щодо товару та переконатися в його автентичності.
  3. Якість та упаковка.Фірмові речі завжди укладають в  якісну упаковку з логотипом фірми. Зовнішній вигляд та якісні показники повинні підтверджуватися сертифікатом на насіння/садивний матеріал. Сертифікати видаються на кожну партію насіння.
  4. Секретні пастки виробника для підробників— маркування, нанесення спеціальних голограм, магнітних смуг на тару із засобами захисту.
  5. Сайти виробників/постачальників.Як правило, вони публікують власну лінійку товарів, особливості власного маркування, додаткових захисних елементів, повідомляють про мережу офіційних дистриб’юторів.

6.Реалізація насіння/садивного матеріалу компаніями проводиться самими виробниками та/або компаніями з іноземними інвестиціями через мережу дистриб’юторів. Єдина можливість уберегти свої поля від насіння невідомого походження — співпрацювати винятково тільки з офіційними дистриб’юторами насіннєвих компаній.

интернет магазин бытовой техники