купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
03082021Новини:

Ярмарок вакансій – перший крок до працевлаштування

DSCN2473

З метою налагодження тісної співпраці, задоволення потреб роботодавців та оперативного укомплектування наявних вакансій 4 вересня 2019 року працівниками Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено ярмарок вакансій.

Відкрила захід директор районної філії Марія Філіпенко, яка зазначила, що партнерські відносини між службою зайнятості та роботодавцями на сучасному етапі відіграють важливу роль щодо сприяння громадянам в реалізації їх права на працю, наголосила, що метою даного заходу є підбір кваліфікованих працівників для роботодавця, а для шукачів роботи – детальне ознайомлення з наявними вакансіями та безпосереднє спілкування з роботодавцями.

Присутні представники роботодавців, а саме: ТОВ «Леоні ваерінг системсУА ГМБХ», ТОВ «Городенківський сир завод», філія «Городенківська птахофабрика» ПН-ВК «Інтербізнес», Луківський НВК, ТОВ «Мірам», ФОП Михайлюк Т.В., ФОП Тарас І.М., розповіли шукачам роботи про умови праці, рівень заробітної плати, вимоги до кандидатів, професійні обов’язки, умови прийняття на посаду.

Усього ярмарок відвідали близько шестидесяти осіб, які шукають роботу. Хтось з учасників ярмарку обмінювався контактами, хтось домовився надіслати резюме роботодавцю, а хтось – про додаткову співбесіду на підприємстві. Але усі отримали корисну інформацію, яка надалі допоможе у працевлаштуванні.

интернет магазин бытовой техники