купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
03032021Новини:

З 1 вереснем – Днем знань!

День знань

Від імені районної державної адміністрації та районної ради  прийміть найщиріші вітання з 1 вереснем – Днем знань! Це свято не тільки педагогів і учнів, але і всіх, хто колись переступав поріг шкільного класу або студентської аудиторії.

Від щирого серця вітаємо всіх дівчаток та хлопчиків, які 1 вересня сядуть за парти. Сміливо крокуйте у Країну Знань. Досягайте вершин наук, впевнено долайте труднощі, творчо ставтеся до справи і досягайте бажаного на своєму життєвому шляху.

Учням випускних класів бажаємо твердої упевненості, що тільки знання відкривають людині неосяжний світ, дають  можливості для того, щоб реалізувати свої здібності, досягти великих успіхів у житті. Адже це так важливо  для вас і для ваших батьків.

Особливі слова вдячності вчителям. Хай новий навчальний рік стане для кожного з вас благодатним і щедрим. Хай заколоситься засіяна вами освітня нива! Хай прийде у ваші будинки справжнє благополуччя!

Ми всі належимо до однієї великої сім’ї – Українського народу. Його майбутнє залежить від якісної освіти молоді, від залучення найкращого європейського і світового досвіду, від продовження рідних традицій. Втілити цю мету є обов’язком держави.

З новим навчальним роком!

З повагою

 

Голова  районної

державної адміністрації

           Голова районної ради
 

 

Ярослав Левкун

   

 

          Іван Мандич

интернет магазин бытовой техники