купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
10282020Новини:

З червня діють оновлені правила отримання допомоги на дітей ФОПам

B98RTLE-min-scaled
Постановою Кабінету міністрів України від 1 червня 2020 року № 432 урегульовано питання отримання допомоги на дітей фізичним особам ‒ підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, з числа осіб, які:
  • звільнені від сплати ЄСВ (пенсіонери та особи з інвалідністю);
  • були зареєстровані як фізичні особи-підприємці у січні-березні 2020 року;
  • перейшли з загальної на спрощену систему оподаткування та обрали першу або другу групу платників єдиного податку до березня цього року (включно).

Важливо, що допомога на дітей зазначеним особам, які звернулись за її призначенням у травні-червні 2020 року, призначається та виплачується, починаючи з травня 2020 року.

При цьому, зазначені особи при зверненні за допомогою на дітей не надають довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7).

Для підтвердження даних про отримання фізособами пенсії та соціальної допомоги використовується інформація територіальних органів Пенсійного фонду України та інформація органів соціального захисту населення за результатами обміну електронними базами даних.

Основний перелік документів, які треба подавати для отримання допомоги, не змінився. Але для допомоги на дітей, які були народжені за межами України, подаються копії документів, виданих компетентними органами іноземної країни та легалізовані у відповідному порядку.

интернет магазин бытовой техники