купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
06192019Новини:

 Забезпечення належного виконання рішень щодо стягнення аліментів  

Верховна Рада прийняла Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів”.

За наявності заборгованості зі сплати аліментів понад шість місяців, державний або приватний виконавець виноситиме постанови: про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі; про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керування транспортними засобами до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі; про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолодженою зброєю, пристроями вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі; про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі.

Якщо Вам потрібні юридичні консультації чи послуги адвоката безоплатно, звертайтеся в Городенківське бюро безоплатної правової допомоги, де працівники Бюро допоможуть Вам із вирішенням питань, дадуть поради для запобігання помилок та порушення Ваших прав. Звертайтеся за адресою: м. Городенка, вул. Шевченка, 69. Тел. 2-11-15

интернет магазин бытовой техники