купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
01222021Новини:

Запобігання трудовій міграції та торгівлі людьми

вебінар 30 липня

До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми Городенківською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості 29 липня 2020 року для безробітних  осіб,  які перебувають на обліку в службі зайнятості, проведено вебінар на тему «Запобігання трудовій міграції та торгівлі людьми». В заході взяла участь провідний фахівець із соціальної роботи Городенківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Прокопа.

Фахівець районної філії основну увагу присутніх зосередила на умовах легального працевлаштування та розповіла про сутність трудової міграції, в тому числі нелегальної, наголосила, що міграційні потоки набувають глобальних масштабів. Сприятливі умови для цього забезпечують розвиток транспортного сполучення і засобів комунікації, дедалі більша відкритість кордонів та інші явища глобалізації, що роблять подорожі менш ризикованими, а перебування за межами батьківщини більш безпечним. Фахівець служби зайнятості звернула увагу присутніх на тому, що нелегальна праця несе в собі найбільший ризик стати жертвою трудової експлуатації. І перед прийняттям такого рішення варто усвідомлювати, що втрачає людина, приймаючи рішення про трудову міграцію, а тим більше нелегальну. Офіційне працевлаштування є, в першу чергу, гарантією соціального захисту працівників.

Під час спілкування представник соціальної служби розповіла про наслідки нелегального працевлаштування за кордоном, соціальні гарантії та переваги офіційного працевлаштування.

В ході вебінару присутні отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили.

интернет магазин бытовой техники