купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
08172019Новини:

Засідання клубу для жінок

DSCN1718

13 травня 2019 року в  Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар «Жінка на ринку праці», та  в рамках семінару відбулося  перше засідання клубу для жінок. Фахівці філії ознайомили учасників заходів із соціальними послугами які надає служба зайнятості особам які звертаються в пошуку роботи, умовами їх стажування і працевлаштування та роль жінки на сучасному ринку праці.

В  засіданні клубу взяла участь головний спеціаліст Городенківського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги   Лілія Мороз . Вона розповіла учасникам засідання клубу про послуги, які можна отримати у бюро правової допомоги, про можливості уникнення шахрайства при працевлаштуванні з боку роботодавця. Громадянам надали роз’яснення чинного законодавства щодо порядку призначення опікуна над недієздатною особою, отримання аліментних платежів, отримання допомоги на дитину-інваліда І групи, порядку отримання спадщини за законом.

Заходи були корисними і цікавими. Вони пройшли в формі «запитання – відповідь», завдяки чому жінки отримали багато корисної для себе інформації, яка сприяє мотивації до працевлаштування та створенню умов для самореалізації жінки як особистості.

интернет магазин бытовой техники