купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09202019Новини:

Засідання клубу для жінок.

DSCN2007

10 червня 2019 року в  Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар «Жінка на ринку праці», та  в рамках семінару відбулося  перше засідання клубу для жінок. Фахівці філії ознайомили учасників заходів із соціальними послугами які надає служба зайнятості особам які звертаються в пошуку роботи, умовами їх стажування і працевлаштування та роль жінки на сучасному ринку праці.

В  засіданні клубу взяла участь заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Городенківського РДА  Оксана Фуць.  Вона розповіла учасникам засідання клубу про особливості призначення різних видів державних cоціальних допомог, тимчасових, одноразових допомог, грошових забезпечень, пільг, компенсацій та житлових субсидій які можна отримати в управлінні праці,  надання консультацій щодо призначення будь-якої державної соціальної допомоги та попередній запис на прийом.

Заходи були корисними і цікавими. Вони пройшли в формі «запитання – відповідь», завдяки чому жінки отримали багато корисної для себе інформації, яка сприяє мотивації до працевлаштування та створенню умов для самореалізації жінки як особистості.

 DSCN2008 (1)

интернет магазин бытовой техники