купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09242020Новини:

Засідання клубу для жінок

DSCN2566

27 вересня 2019 року відбулося чергове засідання клубу для безробітних жінок, що діє при Городенківській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості. На прохання учасників клубу зустріч відбулася за участю представника Городенківського відділу з обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Галини Драбик. Фахівець служби зайнятості ознайомила учасників заходу із соціальними послугами, які надає служба зайнятості особам, які звертаються в пошуку роботи, умовами їх стажування та працевлаштування.

Представник Пенсійного фонду розповіла присутнім про порядок призначення пенсії, її залежності від страхового стажу та заробітної плати, про умови зарахування та обчислення страхового стажу, наголосила, що основною умовою для отримання державних соціальних гарантій є легальна зайнятість та наявність необхідного страхового стажу. Багато питань виникало щодо порядку призначення пенсії, зарахування до страхового стажу періоду перебування на обліку у соціальних службах, як впливає робота без оформлення трудових відносин на розмір майбутньої пенсії.

Захід видався корисним і цікавим. Він пройшов в формі «запитання – відповідь», завдяки чому жінки отримали багато корисної для себе інформації, яка сприяє мотивації до працевлаштування та створенню умов для самореалізації жінки як особистості.

 

интернет магазин бытовой техники