купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
06202019Новини:

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини

DSCF6038

10.01.2019 року відбулось перше в цьому році засідання Комісії з питань захисту прав дитини Городенківської районної державної  адміністрації, на  розгляд якого винесено 4 питання.

Розглянувши всі матеріали справ, заслухавши сторони по справах та учасників засідання, комісія, шляхом голосування, прийняла рішення по всіх справах.

Дві справи стосувалась встановлення  порядку участі батькам у вихованні та спілкуванні з дітьми. Вислухавши пояснення сторін,  керуючись ст. 151, 153, 157, 160 СКУ та чинним законодавством України,  призначено порядок спілкування та побачень батьків з дітьми, визначивши  умови цих побачень.

Розглянуто справу щодо доцільності позбавлення батька батьківських прав стосовно його малолітнього сина.  Заслухавши пояснення сторін, ознайомившись із зібраними довідками та матеріалами справи, шляхом голосування членів комісії прийняте рішення щодо доцільності позбавлення батька батьківських прав стосовно сина.

Також прийняте рішення про припинення функціонування прийомної сім’ї та вибуття із неї особи з числа дітей, позбавлених батьківського.

интернет магазин бытовой техники