купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
01192021Новини:

Завдяки карантинним заходам вдалося значно знизити рівень захворюваності на коронавірус в області

12.01.2021

За останню добу на Прикарпатті виявлено 66 нових випадків захворюваності на COVID-19. Найбільше хворих зафіксовано у Івано-Франківську, Тисменицькому, Богородчанському і Надвірнянському районах. Про це сьогодні під час онлайн-наради, яку провів голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук, доповів директор Державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», головний санітарний лікар області Руслан Савчук.

За його словами, за весь час пандемії на Прикарпатті зафіксовано понад 44 тисячі хворих. Серед дітей виявлено 1526 осіб з недугою, зокрема, двоє впродовж останньої доби. На коронавірус також захворів 2071 медичний працівник. Щодо летальності, спричиненої COVID-19, то варто зазначити, що з часу поширення інфекції в області зафіксовано 837 летальних випадків, два – за останню добу.

Руслан Савчук підкреслив, що наразі спостерігається значне зниження захворюваності на коронавірус у порівнянні із минулим роком. Це, на його думку, пов’язане із впровадженням більш жорстких протиепідемічних заходів.

Зменшилася від початку поточного року і кількість порушень карантину, про що свідчать моніторингові відвідування працівників Держпродспоживслужби в області. За їхньою інформацією, за десять днів нового року здійснено 1565  моніторингових відвідувань, виявлено 137 порушень (9 %), складено 80 протоколів, винесено 71 припис, направлено 5 листів в органи місцевого самоврядування, 11 – до органів Національної поліції в області.

интернет магазин бытовой техники