купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02202020Новини:

Завершився табір з лідерства Gold/Bold

camp Gold bold

З  29 липня по 03 серпня 2019 року у м. Яремче проходив табір з лідерства «Camp Gold/Bold», який зібрав 52 дітей та 18 волонтерів, з них 9 – американські волонтери Корпусу Миру, які відгукнулися на запрошення провести заняття та 8 українські волонтери з різних куточків нашої країни, які виявили бажання бути частиною табору. Для реалізації ідеї табору було написано та виграно проект випускників програми обмінів, який реалізовувався за підтримки Відділу преси, освіти та культури  Посольства США в Україні головним спеціалістом відділу у справах молоді та спорту Тетяною Гамулою.

Протягом червня-липня 2019 всі бажаючі мали можливість заповнити онлайн-анкету для участі в таборі. Анкета була надіслана на електронні пошти всіх зацікавлених установ, розповсюджена в мережі Фейсбук та Інстаграм. Загалом до участі в таборі зголосилося взяти участь понад 65 учасників з Городенківського району, Рівненської області, Закарпатської області, Тернополя, Києва, Івано-Франківська. Було відібрано 52 учасників.

Всі учасники табору мали можливість позайматися на різних курсах, які вони обирали самостійно , попередньо перед табором, серед яких : Базові навички театрального мистецтва : Імпровізація, Програма новин «Camp Gold/Bold», професійне письмо та резюме,  написання сценаріїв для фільмів, американські ігри на дворі, інтенсив з футболу, настільні ігри, мистецтво в природі, розмовна англійська: ігри та практика, визначення цілей та завдань в житті, фотографія 101, ігри з критичного мислення, публічні виступи, креативне письмо 101, мистецтво дебатів, фрісбі. Протягом тижня вони займалися за трьома вибраними заняттями і в останній день презентували те, чого навчилися протягом табору.

Крім курсів діти мали можливість пройтися стежками Довбуша, дістатися до Маковиці, побавитися в настільні англійські ігри, спробувати себе в йозі, дізнатися що таке «гагабол», зіграти в квест та інтелектуальну Trivia, стати зіркою талант-шоу, стати учасником фестивалю холі фарбів і, звичайно, за американською традицією посмажити на вогнищі машмелоу та вже українською традицією поспівати пісень, та багато чого іншого.

Всі діти були об’єднані в команди і кожного дня вони проходили «командні випробування» та заробляли бали, щоб стати командою дня. Загалом табір пройшов злагоджено та цікаво, як зауважують діти «все було дуже класно, хотілося б, щоб таки табір тривав набагато довше…».

Але його робота була б не можлива без волонтерів Корпусу Миру, українських добровольців, також хочеться подякувати за підтримку районній державній адміністрації, відділу освіти за наданий транспорт, центральній районній лікарні за чудового лікаря та всім причетним до роботи нашого табору.

 

интернет магазин бытовой техники