купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
01162021Новини:

Здоров’я – неоцінений скарб життя.

Здоров’я  –  неоцінений скарб життя. І берегти його потрібно змалку, тому   кожен повинен дбати про нього. А хто подбає про  здоров’я стареньких немічних громадян, які з різних життєвих причин покинули свої домівки і перебувають  в будинках-інтернатах або відділеннях стаціонарного догляду?

На даний час в Тишківському відділенні стаціонарного догляду перебувають 25 одиноких непрацездатних громадян та осіб з інвалідністю. В даному відділенні створені всі належні умови для проживання, соціально-побутового обслуговування, денної зайнятості та надання  медичної допомоги підопічним.

Також відповідно до індивідуального плану надання соціальних послуг та індивідуальної програми реабілітації особи з інвалідністю проводиться комплекс реабілітаційних заходів. Адміністрація Городенківського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) щорічно організовує  медичний  огляд підопічних стаціонарного відділення лікарсько-консультативною комісією за участю лікаря-психіатра з метою вирішення питань щодо доцільності перебування підопічних в даному закладі або  необхідності направлення на подальше лікування в ЦРЛ чи  направлення в психоневрологічний  заклад області.

Отож вчора, 09.09.2019р.,   відбувся медичний огляд підопічних Тишківського відділення стаціонарного догляду  вузькопрофільними  лікарями –  спеціалістами ЦРЛ, які оглянувши  одиноких громадян, дали різні кваліфіковані рекомендації та поради щодо покращення їх стану здоров’я, а декому порадили пройти курс лікування в центральній  районній лікарні.

Підопічні стаціонару залишились дуже задоволені приїздом лікарів, адже одержали змістовні відповіді на свої численні запитання, а також ще раз переконались,   що про них піклуються, дбають  і не забувають.

 

интернет магазин бытовой техники