купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
08152020Новини:

Здоров’я – це справжнє багатство, наявність якого люди інколи ігнорують

IMG_7153

07.07.2020р. фахівці із соціальної роботи  Городенківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Озарко С.І.  та Прокопа О.Я. організували та провели акцію «Обери здоров’я – обери життя» в  Городенківському секторі  Державної установи «Центр пробації». Метою  заходу- популяризація знань безпеки життєдіяльності, підвищення обізнаності громадян  щодо важливості збереження репродуктивного здоров’я, формування внутрішньої культури їх взаємин у сім′ї.

      Під час акції соціальною роботою охоплено 15 осіб та розповсюджено  75  буклетів «Чи варто починати?», «Скажи алкоголю «НІ», «Як сказати наркотикам- НІ», «Зрозуміти!Допоможи!Підтримай», «Правила безпечної подорожі», «Це стосується кожного!», «Що таке ВІЛ/СНІД»

      І, головне, що ми повинні пам’ятати – наше здоров’я залежить лише від нас самих. Лише від нас залежить, чи оберемо ми небезпечне життя, чи ні. І що ми зробимо для того, аби врятувати себе, свою сім’ю, свою дитину.

Городенківський  РЦСССДМ  бажає всім найголовнішого – здоров’я, всім, хто хворіє – якнайшвидшого одужання.Всім нам – бути здоровими і життєрадісними!

интернет магазин бытовой техники