купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05262020Новини:

Здоровий спосіб життя – запорука здоров’я і активності

Здоров’я — це перша і найважливіша потреба людини, яка визначає його здібність до праці і забезпечує гармонійний розвиток особистості. Воно є найважливішою передумовою до пізнання оточуючого світу, до самоутвердження та щастя людини. Активне довге життя — це важлива складова людського фактору. Здоровий спосіб життя — це спосіб життя, заснований на принципах моральності, раціонально організований, активний, трудовий, що загартовує і, в той же час, захищає від неблагополучних дій оточуючого середовища, що дозволяє до глибокої старості зберігати моральне, психічне та фізичне здоров’я. Здоров’я — найцінніше, що ми маємо. Його не можна купити ні за які гроші. Здоров’я треба загартовувати та зберігати. Формування здорового способу життя залежить тільки від нас самих, наших переваг, переконань і світоглядів. Здоров’я дітей та підлітків в будь-якому суспільстві і за будь-яких соціально-економічних і політичних ситуацій є актуальною проблемою і першочерговим завданням, так як воно визначає майбутнє країни, генофонд нації, науковий та економічний потенціал суспільства і, поряд з іншими демографічними показниками, є чутливим барометром соціальноекономічного розвитку країни.
З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, пропаганди здорового способу життя, фахівці із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Озарко С. та Прокопа О. 11 червня здійснили виїзд в позаміський заклад оздоровлення та відпочинку дітей «Перлина Придністров’я».
Для дітей старшого віку здійснено показ відеофільму щодо проблем наркоманії, тююнопаління та алкголізму «Чорно-біле кіно», проведено акцію «Моя Ураїна – єдина!» , лекції з елементами тренінгу «Формування здорового способу життя». Для дітей молодшого віку проведено ігротеки. Під час даних заходів розповсюджено більше 350 буклетів: «Що таке ВІЛ/СНІД», «Як сказати НІ, коли тобі пропонують наркотики», «Скажи курінню «НІ», «Скажи алкоголю«НІ».

Фахівці із соціальної роботи РЦСССДМ С.Озарко, О.Прокопа.

интернет магазин бытовой техники