купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02202020Новини:

ЗМІНА ПОРЯДКУ НАДАННЯ ПІЛЬГ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

завантаження

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17   № 2189-VІІІ  «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до управління праці та соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначеній заяві спосіб (банк або пошта).

У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримує інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки не нарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до управління праці та соціального захисту населення Городенківської райдержадміністрації. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

 

интернет магазин бытовой техники