купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05302020Новини:

Зміни до порядку надання субсидій від 17.04.2019 №373 у травні 2019 року

У травні 2019 року житлова субсидія призначається на наступний період домогосподарствам, які одержували субсидію у попередньому періоді і у яких відсутня зазначена вище заборгованість зі сплати послуг, у грошовій готівковій формі без подання нових заяви і декларації.

Громадянам, які одержували субсидію в опалювальному сезоні і відповідно до Положення мають подавати нові заяви і декларації, за відсутності заборгованості субсидія призначається також у грошовій готівковій формі(незалежно від того, у якій формі отримували субсидію в опалювальнім сезоні).

Повторно з заявою та декларацією у травні мають звернутися:

  • орендарі житла;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • домогосподарствам, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих осіб;
  • домогосподарства, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;
  • якщо у складі домогосподарства або у складі сімї члена домогосподарства відбулися зміни протягом останнього року.

Особам, які вперше звертаються за субсидією, вона призначається у грошовій безготівковій формі на підставі декларації і заяви, в якій має бути зазначено номер мобільного телефону.

Громадянам, які одержували житлову субсидію в опалювальному сезоні і у них наявна заборгованість з оплати послуг, субсидій на наступний період призначається у грошовій безготівковій формі після вирішення питання з наявною заборгованістю. Крім того, за наявності заборгованості в окремих випадках, з урахуванням обставин, що склалися, комісія може прийняти рішення щодо призначення субсидії на наступний період( у грошовій безготівковій формі).

Стосовно виплати субсидій у готівковій формі за довіреністю постановою

№373 внесено зміни до пункту 18 6 Положення, якими врегульовано питання виплати житлової субсидії у готівковій формі АТ «Ощадбанк» представнику одержувача за довіреністю, яка оформлена відповідно до частини четвертої статті 245 Цивільного кодексу України.

Така довіреність має бути видана на працівника територіального центру соціального обслуговування, зразок підпису якого посвідчує керівник структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, та оформлена на офіційному бланку організації, в якій довіритель працює, навчається,перебуває на санітарному лікуванні, або за місцем його проживання, а також за довіреністю сільської ради.

Для одержувачів субсидій яким призначена субсидія з січня місяця 2019 року субсидій,  кошти на даний час знаходяться на спеціальних рахунках у відділенні «Ощадбанку». У червні місяці дані кошти будуть перераховані на рахунки з яких можна буде зняти кошти і використати за оплату комунальних послуг.

 

 

интернет магазин бытовой техники