купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
06202019Новини:

Знайомство з навчальними закладами.

DSCN1538

Одним із найскладніших та відповідальніших етапів в житті кожної молодої людини є вибір професії. Визначитися із цим вибором молоді допомагають працівники служби зайнятості. Так 11 квітня в Городенківському районному палаці культури відбулася ярмарка професій для учнівської молоді, мета якої – зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь на опанування професій, що мають попит на ринку праці, розширити їх уявлення про робітничі професії, сформувати позитивне ставлення до них, надати інформацію про навчальні заклади.

В заході взяли участь 7 навчальних закладів Івано-Франківської області , а саме: Косівське училище прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв, Снятинський коледж Подільського державного аграрного технічного університету, Коломийський індустріально-педагогічний технікум, Івано-Франківське вище професійне училище №21, Коледж електронних приладів Івано-Франківського національно-технічного університету нафти і газу, Городенківський професійний ліцей, головне  управління Національної поліції в Івано-Франківській області. На ярмарку зібралися учні загальноосвітніх навчальних закладів Городенківського та Снятинського районів. Загалом ярмарок відвідало понад 150 старшокласників.

Відкрила ярмарку професій директор Городенківської районної філії Марія Філіпенко. Вітальне слово скакали начальник відділу освіти Городенківської РДА Світлана Івасюк та заступник начальника відділу організації профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості Наталія Мельницька.

Захід складався із двох локацій. Перша локація- це коротка презентація кожного навчальгого закладу. Друга –проведення майстер класів для учнівської молоді студентами та

викладачами навчальних закладів. Корисними для відвідувачів були і  інформаційно-рекламні буклети.

Для тих хто ще не визначився з вибором професії фахівцями  служби зайнятості проводилось профдіагностичне тестування, за результатами якого діти зможуть зробити правильний вибір.

Захід особливо корисний випускникам шкіл, які змогли поспілкуватися з представниками різних навчальних закладів, дізнались про умови вступу, перелік професій яками можна оволодіти в освітніх закладах області.

Маємо надію, що даний захід стане у нагоді старшокласникам і допоможе зробити правильний вибір навчального закладу, щоб здобути омріяну професію.

 

 

интернет магазин бытовой техники