купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09212020Новини:

ЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ у городенківському районі

IMG-31cc03de994362153ec551b64c69fe0c-V

30 червня в Городенківській ЗОШ І-ІІІ ст. №1відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

Допуск абітурієнтів до пункту тривав з 09:50 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Всі учасники своєчасно пройшли термометрію й ідентифікацію учасників ЗНО.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО було дозволено лише за наявності таких документів:

  • оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено в Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мали самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки ЗНО  на сайті Українського центру оцінювання якості освіти https://zno.testportal.com.ua/info/login).

У пункті ЗНО проводило зовнішнє незалежне оцінювання 59 осіб (1 уповноважена особа, 1 відповідальний за пункт, 1 помічник відповідального, 25 старших інструкторів, 25 інструкторів, 6 чергових) та 3 медичні працівники (2 лікарі, 1 медсестра).

У Городенківській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 було задіяно 25 аудиторій. Із зареєстрованих 369 учасниківу зовнішньому незалежному оцінюванні (з них 277 випускників закладі загальної середньої освіти) взяло участь 257. Кількість учасників, які не з’явилися на ЗНО з української мови та літератури – 112.

Для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

На виконання сертифікаційної роботи з української мови і літератури відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань роботи – 58. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання – 104.

Результат виконання завдань №1-33 частини «Українська мова» та №58 частини «Власне висловлення» буде зараховуватися, як державна підсумкова атестація з української мови для учасників, які цього року виявили бажання зарахувати результат ЗНО як ДПА.

Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до закладів вищої освіти.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з української мови, правильно виконавши всі завдання №1-33 та №58, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 68 тестовим балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури – 104 бали.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 25 липня. Тестування з української мови і літератури відбулось у безпечних умовах і, згідно з рекомендаціями головного державного санітарного лікаря України.

интернет магазин бытовой техники