купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
07112020Новини:

Зустріч керівництва Городенківської районної філії з підприємствами до Дня працівників харчової промисловості

2

Щорічно в третю неділю жовтня відзначаєься професійне свято працівників харчової промисловості України. Харчова промисловість одна з основних галузей економіки, яка надзвичайно тісно пов’язана з сільським господарством, що є основною формою зайнятості Городенківського району .   Так, напередодні відзначення Дня працівників харчової промисловості, директор Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Марія Філіпенко відвідала ТОВ «Городенківський сирзавод» та філію Городенківської птахофабрики ПН-ВК «Інтербізнес».

«Городенківський сирзавод» спеціалізується на виготовленні молочної продукції починаючи з 1944 року. Керівник заводу Анжеліка Ергешова розповіла про продукцію, яку виробляє підприємство та зазначила, що у 2015 завод отримав сертифікат відповідності системи управління безпечністю харчових продуктів вимогам міжнародного стандарту ІSO 22000:2005., що є важливим фактором довіри споживачів та бізнесових партнерів. Спеціалістами цього підприємства розроблено нові види продукції без використання консервантів, а поєднання солідного досвіду молочного виробництва та знань молодих спеціалістів дозволяють виробляти завжди якісну та смачну продукцію. На підприємстві працює 213 працівників, зокрема за сприяння служби зайнятості з початку року працевлаштовано 53 особи.

Богдан Сидорук, керівник філії «Городенківська птахофабрика» ПН-ВК «Інтербізнес», яка займається вирощуванням птиці та збутом яєць, озвучив плани щодо перспективи збільшення виробництва, в яких спеціалістах буде потреба, розповів про можливість кар’єрного росту працівників та подякував директору районної філії за якісну допомогу в укомплектуванні вакансій, висловив сподівання на подальшу тісну співпрацю. На птахофабриці працює 72 особи, з початку року на підприємство працевлаштовано за сприянням служби зайнятості 40 осіб.

Під час зустрічі керівники обговорили питання та вимоги щодо підбору працівників, кадрового забезпечення, висловили пропозиції на подальшу співпрацю.

Партнерські відносини між службою зайнятості та роботодавцями на сучасному етапі відіграють важливу роль щодо сприяння безробітним громадянам в реалізаціях їх права на працю.

интернет магазин бытовой техники